Meggie - Meritayon z Českomoravské vysočiny

Meggie se narodila dne 5.1.2015 v pohodové chovatelské stanici z Českomoravské vysočiny. Byla z prvního vrhu své maminky U.Sachmet z Českomoravské vysočiny, celkem tři roztomilá smetanová štěňátka. 

Když jsme se celá rodina poprvé jeli podívat na Meggie  tak jí bylo 10 dnů. Byla taková drobná a slepá, ale i tak nám učarovala. Když jsem se jela na ní podívat, byla jsem ještě plná bolesti a smutku po naší fence Bessy, která nás opustila a proto pro mě první návštěva byla taková zvláštní. Ze začátku jsem ji ani nevnímala, ale při cestě zpět domů, jsem už spřádala plány co a jak je potřeba sehnat, zařídit a připravit na její příchod k nám. S dychtivostí jsem sledovala její pokroky a růst, když paní chovatelka zveřejnila fotky. Naše Meggie byla slečna fialová. Rostla den ode dne. Při naší další návštěvě to už takový krásný medvídek co běhal venku s ostatníma sourozencema a štěňátkama od tet .-) Hledání jména pro ní nám vyplnilo dny radostí a dohadů.

Když jsme si pro Meg jeli byl to báječný den. Byl březen a zima, ale nás hřál pocit štěstí, že si jedem pro parťáka do nepohody :-) Od naší poslední návštěvy Meg zase vyrostla, už to bylo krásná psí slečna. Celou cestu domů byla u mých nohou a spala. U nás doma ji přivítali dva psí kamarádi - Damián a Roxy.

Meggie se narodilo dne 10.8.2018 5  štěnátek. Bohužel po porodu nás opustila dne 14.8.2018 :-( spolu se štěnátkama. Byl to ten nejhorší den v životě chovatele. Toto nechce nikdo nikdy zažít.

Navždy zůstane v našem srdci.